אצלנו מתקינים ווי גרירה איכותיים ומקוריים המיובאים משתי החברות המובילות בעולם. לכל סוגיית הרישוי אנו דואגים- נבצע עבורך את ההתנהלות מול משרד הרישוי ונחסוך לך בזבוז זמן מיותר.

אנו מתקינים בלעדיים של ווי הגרירה של חברת BRINK/THULE שהינה היצרנית הגדולה באירופה. חברת BRINK מספקת 95% מכל מותגי ה-OE ׁ(ייצור בלעדי לייצרני הרכב), תוך הקפדה מקסימאלית על כל דרישות האיכות שלהם בכל חלק של ווי הגרירה.
– שימוש בכיפוף קר לכוח מרבי
– ביצוע אב טיפוס
– אב הטיפוס נעשה במציאות וירטואלית ונבדק בריל טיים.
– לאחר שכל הבדיקות מבוצעות מפתחים אב טיפוס סופי.
– אב הטיפוס נבדק שוב על פי דרישות ותקנות מחמירות.
– הקפדה על תהליך האיכות בייצור

החברה מספקת מותגי פרימיום (עם דרישות איכות גבוהות) כמו: לנדרובר, BMW, פולקסווגן, וולוו, לקסוס, יגואר, סובארו, ניסאן, מאזדה, קאיה, יונדאי, פורד, הונדה, פיאט, אופל, סוזוקי, דאצ'יה, ג'יפ, איסוזו, מיני ועוד רבים נוספים.

ווי הגרירה של BRINK נבדקים על פי דרישת ECE55R – מבחן האיכות של האיחוד האירופי המחמיר. 
ווי הגרירה של החברה מיוצרים ומעוצבים במיוחד לרכבי השוק האירופאי, ולכן הם מסופקים כמוצר אורגינלי ישירות לייצרני הרכב. ווי הגרירה מותאמים למרבית יצרניות כלי הרכב באירופה ובעולם. לפני שוו הגרירה של BRINK יוצא לייצור, הוא עובר סדרה מקיפה של בדיקות תקינות ובטיחות. כ-92 שעות של בדיקות והקלטת נתונים מבטיחות כי גוף המכונית לא נפגע וניתן להשתמש בבטחה בוו הגרירה ברכב. הבדיקות הללו נועדו להבטיח שוו הגרירה יעמוד בסטנדרטים ובאיכות הגבוהים ביותר!

חברת BRINK וחברת WESTFALIA שמיובאות בלעדית ע"י חברת ציקי תעשיות מתכת בע"מ הן היחידות בארץ אשר מספקות ישירות לייצרני הרכב (OEMׂ) את ווי הגרירה.

ביום ההתקנה: רכב בבעלות פרטית יאלץ להשאיר תעודה מזהה (רישיון נהיגה/תעודת זהות מקוריים) לצורך טיפול ברישוי. רכב בבעלות חברה יגיע עם יפוי כוח חתום ע"י עורך דין (מקור). תהליך זה לוקח כשבוע ימים וכלול במחיר.(אינו כולל אגרות כפל רישיון).
רכב מעל 3.5 טון יבצע עצמאית את הרישוי בעמדה הטכנית של משרד הרישוי.

ישנם מעל 2,000 סוגים של ווי גרירה !

לכל רכב וו גרירה ייחודי לו, שיוצר ועוצב בשיתוף פעולה עם יצרן הרכב, ולכן בעת התקנת וו הגרירה ובעת הגרירה עצמה לא נגרם שום נזק לרכב.

 

מעל 1,000,000 ווי גרירה של BRINK נמכרים מידי שנה ברחבי אירופה

בעבר נקראה החברה בשם: ברינק, אולם לפני מספר שנים נקנתה החברה ע"י חברת טולה השבדית, הידועה במוצרי הרכב המתקדמים שלה כגון: גגונים, מנשאי אופניים ופתרונות אחסון לרכב. שיתוף הפעולה הניב פירות ומיקם את שתי החברות כחברות מספר 1 בתחום, ושם נרדף לאיכות.
לאחר ההצלחה הגדולה החברה חזרה לשמה המקורי BRINK בדצמבר 2014.